dust8

Pokud máte někdo zkušenost s jednodenním zájezdem k moři, tak jakou?

Odpovědi
Hufnágl

To jako v noci k moři, v poledne opláchnout nohy a odpoledne domů?
Ne, nemám takovou zkušenost.

anonym

Nechápu, co chcete vědět.

Je to jako jet k moři, ale jste tam kratší dobu. Fakt nevim, co jinýho odpovědět.

led

Ja som mala takúto cestu 18 hodín tam, jeden deň pobyt (pracovný, od vidiš po nevidíš) a 18 hodín naspäť. Ale more som videla, teda pokiaľ sa dalo vidieť! Mohla som si urobiť do diára poznámku: „bola som pri mori, bol vietor, hmla, ale príboj som počula“. Ale to bolo v dávnej minulosti. 🙂

dubraro

Jednodenní zájezd k moři je z naší republiky nesmysl, už jen proto, že cesta bude trvat déle než pobyt.

led

Najhoršie je ísť k moru s vyhláseným zákazom kúpania.