dust8

Pokud máte nějakou zkušenost se solárními lampami, tak jakou?

Odpovědi
Hufnágl

Já dosud špatnou. Co jsem kdy koupil, na chatce a zahradě vydržely pouze sezónu. Podotýkám, že nebyly koupené u timťonů.

Kepler

Mám jen sdílenou zkušenost od známých. Ti je měli jako orientační osvětlení okolo zahradních chodníčků nebo od branky ke vchodu do domu. Na tohle stačí. Ale jinak můžu potvrdit, že moc dlouho nevydržely.