dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s umělým vánočním stromkem, tak jakou?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jediná jeho vada je, že nevoní. Jinak odpadá nákup nového stromku každý rok, stejně jako jeho likvidace. Navíc jsou už dnes opravdu hezké a huňaté.

Další odpovědi
Mr. Marek

Dobrou, kupujeme už výhradně umělý. Dá se pak do krabice a schová se na další použití. Nedrolí se, nic z něj nijak nepadá, je prostorově šetrný. Snad jen ta vůně stromku tam není. Drží už nějaký pátek.

Mc Merkurion

… šetří naše lesy a peněženky …

zjentek

Dobrá otázka. S umělým vánočním stromkem mám zkušenost takovou, že není vůbec, ALE VŮBEC živý! Ale stejně… pokud jde o vůni živého stromku, tak poslední dny stejně vůbec nic jaksi necítím (; D; D; …takže k čemu je živý jinak dobrý? A taky se může na stromeček zavěsit voňavý stromeček, no bóže… Za celý svůj život jsem na Vánoce v místnosti nikdy NEMĚL ŽIVÝ jedličnatý stromek a ani by mě to nenapadlo, nedává mně to žádný smysl… málo PRO a hodně PROTI!

Kelt

Tak jsme svoji už 34 let a dvakrát jsme si kupovali vánoční stromek. Takže to vydrží dlouho.

Pepa25

Nic moc. Vypadal dost nepřirozeně a ulomení jednoho malého plastového kolíku znamenalo, že už nešla jedna zrovna hodně viditelná větvička připevnit. Preferuju přírodní.

Justin1

Dlouhodobě dobrou. Už skoro 30 let nezdobím jiný než umělý.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

dust8

Vydrží i pár let?

Kepler

Jistě, my jsme ho měli asi 20 let.