dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s převodem VHS kazet do PC, tak jakou?

Odpovědi
elkon

Dobrou, není to problém.

Kepler

Zkušenost nemám, ale vše je dobře popsáno zde: https://www.id­nes.cz/technet/­audio-foto-video/navod-jak-za-par-korun-ulozit-stare-kazety-vhsky-a-vinyly-do-pocitace.A101130_130­701_tec_video_nyv#VHS%20-%20videokazety

Roman71

Jde to. Používám k tomu AD převodník, který vypadá jako Flashdisk a z druhého konce koukají tři cinch konektory. Grabovací software umí i „stříhat“ a „lepit“. Výsledná kvalita videa je srovnatelná s VCD nebo DVD.