dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s nanokosmetikou pro auto, tak jakou?

Odpovědi
aliendrone

Pro auto ne, ale tohle mám vyzkoušené > https://www.krem­naboty.cz/nano-protect . Funguje slušně, vlastně DOBŘE, ale KRÁTCE. Pokud ho aplikuješ a půjdeš mokrou trávou, tak do půlhodiny máš tak jako tak mokro – zkrátka se to z bot nějak ošoupe nebo co. A i když to nevystavíš vodě, tak to STEJNĚ musíš stříkat nejlépe co nejkratší dobu před použitím (vystavením vodě), tudíž každý den, jestli si nejsi jistý, že nebude pršet. Ovšem pokud patříš k těm co nosí Conversky apod., tak tam je to asi BEST volba. Tedy pokud se ti nejeví jako lepší si raději useknout hnátu, než ten hnus obout. ;) :D :D

U autokosmetiky předpokládám podobné efekty, každopádně bych Horsta nebral příliš za slovo. ;) :D :D