Avatar uživatele
dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s kráječem na chleba, tak jakou?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Mívali jsme kráječ na kliku, později pak elektrický, tuším Eta. Byla možnost nastavit různé šířky krajíce a byl na přísavkách s malými zarážkami, aby se na lince neposouval. Kde je v rodině větší spotřeba chleba, tak je to dobrý pomocník.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Máme motorový, funguje, je to s ním ale stejné, jako se všemi jednoúčelovými pomocníky do kuchyně. Po použití se musí vyčistit. Po zavedení kráječů do obchodů jsme ho přestali používat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Nemám zkušenost s kráječem na chleba, ale vím, že v některých Kauflandech si ho můžeš nakrájet sám zdarma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

S kráječem chleba mám pouze kladné zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Kdysi jsme měli doma kráječ na chléb s přísavkou a klikou, kterou se při krájení muselo točit. Ukrajovaný krajíc se někdy připletl klice do cesty. Po skončení krájení se klika dala ohnout tak, aby netrčela do prostoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Pokud kráječ, tak elektrický. Většina z nich má ale nejvyšší tloušťku řezu jen 10 mm, což je na prd. Mám 16 mm, což vyhoví na vše. Neocenitelný je pro nakrájení chleba ke smažení topinek, protože udělá naprosto rovný řez. Varuji před modely s přísavkami – ty nikdy nedrží. Nejraději přišroubovat do kuchyňské desky, nebo jinak zajistit proti posunu.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Kdysi jsme kráječ měli.
Od doby, kdy se prodává již nakrájený chleba a kráječe jsou k dispozici v prodejnách mi přijde zbytečný.
I když někdo na něm půlí třeba i rohlíky nebo housky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek