dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s House Party, tak jakou?

Odpovědi
Rokio

Jenom nepatrnou. Na základce jsem pozval spolužáky Michala a Antonii k nám domů a hráli jsme PC hru London racers. Byla to spíše sraz dobrých kamarádů.

Hlada

Ne.
Nepořádám žádnou House Párty, neslavím Valentína a nikdy jsem neslavil jolku.

aliendrone

House party se začaly provozovat až v době, kdy už jsem jim odrostl. Ale na mejdla (mejdany) si ještě pamatuji. ;) :D :D