dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s chovem zvířátka v tamagoči, tak jakou?

Odpovědi
elkon

Pokud vím, tak když se to prvně objevilo, skončily některé děti na psychiatrii. Dost se o tom tehdy psalo, jak je to nebezpečné.

mouvoj

Ano, negativní. opakovaně nám (mě s mojí současnou manželkou) chcipalo to zvířátko,ale má to restart. Asi jsme měli jinou lepší zábavu. Přesněji Mělo restart-nevím jestli je to pořád na trhu

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.