dust8

Pokud máte nějaké zkušenosti s otevíráním přístupu k mobilu pomocí otisku prstu či skenem tváře, tak jaké?

Nejlepší odpověď
Alesh

Mám nastavené obojí, ale v podstatě používám jen ten otisk. Ten funguje dá se říct spolehlivě, čili za mě spokojenost.

Další odpovědi
Nassin

Zkusil jsem si nastavit otevírání pomocí otisku, ale protože má obal, nejde to podle mých představ, a nastavit podle ksichtu je nemožné. Každé ráno vypadám jinak.

paul1

Mám otvírání pomocí otisku prstu, ale moc to nevyužívám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.