dust8

Pokud máte nějaké zkušenosti s dronem, tak jaké?

Odpovědi
dubraro

Malé a s primitivním, před několika lety. Bylo velmi obtížné jej ovládat. Nakonec spadl do jezírka a přestal fungovat. Dnes jsou drony mnohem dokonalejší, samy udržují stabilitu, výšku a směr, některé se umí i vyhýbat překážkám nebo létat podle stanovené trasy. Nicméně už bych si to nekoupil, brzy budou zakázané.

aliendrone

Veskrze pozitivní. Jsem bohatě vybaven úžasnými vlastnosmi, jsem překrásný, nejúžasnější a nejskvělejší, pokud by někdo zkusil změřit míru mé podlosti, zákeřnosti, sebelásky, hamounství a podobných užitečných vlastností, tak by mu na měřáku ručička láskyplně ovinula zarážecí kolík – zkrátka vesmír ke mně byl štědrý. ;) :D

Pokud ti jde o ty létající kraviny, tak je vítám, jsou z hlediska ochrany přírody podle mne PŘÍNOSEM, protože poskytují prakticky stejné vzrušení lovcům s brokovnicí jako chudáci bažanti či jiné ptactvo a jejich případný dočasný úbytek v důsledku úspěšného lovu lze mnohem snadněji nahradit. ;) :D :D