Banán salám

Pokud mám exekuce, jak zjistím, kolik dlužím a komu? Kam mám jít, abych zjistil všechno ohledně svých dluhů?

Pokud mám exekuce tak jak zjistím kolik dlužím a komu ? Kam mám prostě jít abych zjistil všechno ohledně mích dluhů?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

U exekutora zjistíš jen tu jednu nebo více exekucí, které vede.
Nejlepší je zajít na okresní soud v místě bydliště, který jako jediný dává exekutorům pokyn k exekuci a má přehled o všech na tebe nařízených exekucích.

Další odpovědi
Drap

U exekutora. Každý normální člověk ví, komu kolik dluží.

kajatat

Jestli dělate tak učetni ty to tam mají

Kryšpín

Někdy postačí zapnout mozek