Pokud má stát na svém území činnou sopku, musí platit za znečištěné ovzduší?

Ti dva anas a quentos už neopravují příspěvky,že to musí dělad admin?

Nejlepší odpověď
Drap

Komu by stát platil ?Sám sobě?

Další odpovědi
Kepler

K první části otázky: nemusí. Kšeftuje se jen s emisními poplatky způsobené státem, ne přírodními katastrofami za které nemůžou..
Že korektoři ustupují z boje se ani nedivím, je to boj marný. Lidská blbost je vždycky v převaze. A navíc je to nevděčná práce, která není nijak hodnocena a reakce jsou často podrážděné. Já to beru jen jako o snahu, aby tenhle web měl alespoň nějakou úroveň.

suaeda

Chudáci Italové to by se nedoplatili.

Kulpix

Tak za 1. to jsou annas a quentos( Queňťoš)
A za 2. to admin zahlédl, takže ti to opravil.

briketka10

ping-pong

Tys to taky v zadání otázky napsal špatně anas je annas.

Lamalam

Kulpix > jsou to annas a quentos.

Kepler

No jo, kulpix…

Kulpix

Co jsem napsal blbě?!

briketka10

No ( Quentoš ) tos napsal blbě !!

Kepler

Přece ta velká písmena! Blbost sice…

Kulpix

To se tedy velice omlouvám. To je tedy hrubá chyba…

  • Já jen myslel, že se jména píšou s velkým písmenem…

Lamalam

Jména ano, ale nicky na webu jsou něco úplně jiného.