Pokud má člověk „náladu pod psa“,může mít pes „náladu pod člověka“ ?

Nejlepší odpověď
beer

Pes nemá naštěstí nálady jako páníček )) Vždy tě rád přivítá a podobnou otázku ani nezná a neřeší, je to jen naše lidská, psovi omylem přisuzovaná schopnost.. si teda myslím já – nejsem pes ))

Další odpovědi
hanny 2

To by mě taky zajímalo,ale stačí se ho zeptat!!!Až se můj pes vzbudí,tak to proberem!

dudu

Lidi přestaňte blbnout, i když to tak někdy nevypadá, snad je pořád ještě rozdíl mezi psem a člověkem. Nebo se někteří cítíte být s nimi rovni?? Podle mne je pes zvíře, které rozhodně nepatří do bytu, má žít na dvoře a člověku sloužit.

hanulka11

Hm to by mě taky zajímalo, ale pejsové to asi neřeknou.

Valky

Rozhodně… Mám už hluchého pejska, fenku, a díky tomu je na ní vše vidět víc. Někdy je na ní opravdu vidět splín, stačí přijít a pořádně jí pohladit, obejmout a dát jí nějakou dobrůtku… Pak už zase vrtí ocáskem.. Nebo už od štěněte je taková, že když jedeme pryč, na nákup, do školy – práce, po dobu, kdy nikdo není doma, tak nepije… A hned jak přijdeme, vítá nás, kvílí (jak už se neslyší) jako šílená a pak se utíká hnedka napít..
Btw.. stalo se vám někdy, že jste přistihli svého psa, jak se dívá na TV? Mě několikrát.. opravdu do toho byla zakoukaná a když jsem jí pořad vypnula, koukla na mě pohledem – Helé, co se to děje? :)))