Vitek04

Pokud kuřáka marihuany postihne „demotivační syndrom“, je to trvalé, nebo dočasné?

Dobrý den, můj nový spolužák, který pravidelně kouří a pěstuje marihuanu, je úplně demotivovaný, doslova bez života, nic se mu nechce, nic ho nebaví a je mrzutý. Už dříve jsem zjistil, že to marihuana může způsobit. Ale zajímalo by mně spíš jestli je to pouze dočasné a když začne abstinovat bude normální jako dříve? Je to mu tak? Děkuji, a nenahlašujte to za nelegální obsah, zajimá mně to, protože tak bych nechtěl skončit.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ivzez

Trvalé

Nedá se odpovědět > je to individuální.

U některého bývalého kuřáka marihuany může časem dojít ke zlepšení stavu,
u jiného může jít o trvalý jev. Nedá se ani určit, u koho to dopadne tak a u koho jinak.
Nejsnazší je tomu předcházet . vyhýbat všem drogám včetně marihuany.

Další odpovědi
Drap

Trvalé

Chybíjiná možnost a díky pouze uvedeným možnostem nelze odpovědět. vELMI ŠPATNĚ POSTAVENÁ ANKETA.