zjentek

Pokud krize středního věku na člověka přijde příliš brzy, logicky tedy i dříve zahyne?

Nejlepší odpověď
marci1

Žádná krize středního věku neexistuje, nečti ty trapné články o ní. 🙂

Další odpovědi
Kepler

To ne, naopak mu to život prodlouží, protože přestane dělat peechoviny zavčasu.

gecco

Krizí středního věku se nesmíš nechat rozhodit v žádném věku…
Pak přežiješ – vše…
😉

pepe88

Já sem v krizi stále,každý ráno se přemlouvám musíš do práce jnak nejsou koláče.