Rokio

Pokud kdokoliv nabídne někomu dělo, tak se jedná o bývalého dělostřelce?

Jeden uživatel dnes na tomto webu napsal, že já a Jirka F jsme na dělo. Znamená to, že daná osoba byla dělostřelcem a chce nás obdarovat touto zbraní?

Mohl bych ho ukázat svému cvokaři a v případě potřeby ho i použít, pokud to bude potřeba?

Nejlepší odpověď
Filip84

Ne, znamená to, že byste potřebovali průplesk, tak jako po sousedsku – víš co: zleva, zprava. 😎

Stačí se zeptat, na to nemusíš zakládat extra dotaz. 🙄

Další odpovědi
elkon

A tohle tele, se zde chlubí střední školou. Zřejmě to byla ta, do které se chodí jen ve středu.

Run 3

In addition to the details provided here quordle, I'll also introduce you online. This is a very nice list of the games I've played, which includes some of my all-time favorites and most well-known titles. another subject. Different games that I bet you'll like.

Orabelle

Příspěvek smazán administrátorem.

Filip84

elkon: Tohle tele za to ale nemůže.

Jo, dřív bylo všecko, máslo bylo, mléko bylo, v Moskvě viděli i maso a výstava je putovní. A Ty to pamatuješ, já moc ne. 😅 Ne, vážně: dřív by ho, prostě a jednoduše, přeřadili do zvláštní / pomocné / jiné „speciální“ školy, no a pak by se vyučil pomocným zahradníkem, nebo – co já vím – pomocným zedníkem. Třeba. Ještě za mne to tak bylo, takže ne za Husáka, nebo Honeckera, jo, není to až tak stará věc.

Jenže dneska je doba integrovaná, Don Rokio tu vysvětloval, že jako on nebyl yntegrovaný 🤪, jeho jako nějak jinak „kompensovali“, pochopil – pokud se na to dobře pamatuju – jsem to tak, že měl tu jehovistickou asystentkę niedotykową, a ta mu nějak pomohla, aby splnil, co se chtělo.

Ale rozdíl je v tom, že kdysi, alespoň tedy tak jako reálně, to jest systémově, kdo chtěl maturitu z ruštiny, tak musel šprechtit rusky. Dneska ne, dneska se yntegruje, takže y takovi co tu pyse jak uplni hotentoty klidně může mít maturitu z češtiny, protože doloží jeden papír, že je dysgrafik, druhý papír, že je dyslektik, třetí papír, že je dysdebil a čtvrtý papír, že je dyskokot. Ve výsledku předstoupí před maturitní komisi, ukáže čtyři papíry, řekne „y“ a dostane „prospěl“, a má maturitu z češtiny. Teda ne až tak, až tak ne, ale téměř.

Holt: jiná doba! 🤷‍♀️