Avatar uživatele
Kepler

Pokud jste se víckrát stěhovali, stávalo se vám, že se věci záhadně ztratily?

Já jsem se stěhoval víckrát a stalo se to pokaždé. Bez ohledu na to, jestli mě stěhovala parta známých, nebo stěhovací firma. Domnívám se, že to bylo rozkradeno, nebo se pletu? Většinou jsem si uvědomil, že něco chybí až se zpožděním. Není v silách jednoho člověka vše uhlídat.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Kelt, orwell před 1565 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Na to se nemusím ani stěhovat…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Věci se záhadně ztrácejí… a objevvují… při každém stěhování.

Mimochodem… u mě doma je Černá díra… Táta kdysi dobře uklidil klíčky od auta a od té doby je už nikdy nikdo neviděl. To se prostě děje…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Mám úplně stejnou zkušenost. Vždycky nejake věci nenávratně zmizely. Nedělala jsem si iluze a takovéhle věci mě v tom jenom utvrdily.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Stěhoval jsem se pouze jednou, jinak jsem během posledních 15 let cestoval kvůli zaměstnání. Ale předtím jsme jezdívali autem s rodinou na Slovensko na dovolenou. To vždy bylo balení a vybalování. A při jedné takové cestě, se ztratily kolečkové brusle pro dceru. Tehdy měla asi 10 roků. Krabici jsem dával do auta, ale doma nebyla a ani zpětné dotazování nic nepřineslo. Diváků u našeho odjezdu bylo dost, snad to někomu posloužilo k danému účelu, pokud to nezpeněžil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Každá záhada je vysvetliteľná. Ak nie vedecky, tak inak…
Aj veci majú city.
Jednoducho tieto veci nechcú opustiť svoj starý domov. My, aj keď opúšťame domov, môžme sa vrátiť aspoň v myšlienkach, ak už nie fyzicky a čo tie chudery veci? Ako sa majú brániť únosom? Tak sa potichu schovajú a objavia sa, až príde ich čas. Toľko legenda o strácaní vecí pri odchodoch a návratoch…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

To se mi děje pořád. Je to důsledek Heisenbergova principu neurčitosti. Nelze mít všechny věci stále na jednom místě. Jakmile najdeš jednu, ztratí se ti jiná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Stěhoval jsem se jen jednou, ale i tak se mi záhadně ztratily dva modely větroňů ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek