Pokud jste pozvání na akci s občerstvením zdarma, pijete a jíte, tak, že by vás to rozervalo?

Nejlepší odpověď
Agneta

Povídá jeden druhému – „představ si, že já si na kafi nikdy nepochutnám, doma si dávám jednu kostku cukru, na návštěvě tři, a přitom nejlíp mi kafe chutná se dvěma“.:DDD

Další odpovědi
gecco

Obvykle ne – jednak je to neslušné a druhak se velmi často liší hostitelova a má představa o tom, co je dobré…
😉
Ale ochutnávám…

briketka10

nestává se mi to, nemám často takovej hlad, jen
ochutnávám, upíjím, když mi jídlo chutná, tak si
naložím víc, proč né a abych neurazila, jinak se i
trochu stydím tyhle situace se mi moc nestávají
jindy je to naopak, že mi nabízené jídlo vůbec
nechutná a já bych jedla až bych brečela : /
většinou už doma něco malýho zblajznu, abych
mohla pít, jinak bych se tam mohla třeba i složit :))
Doplňuji:
zjentku
ono je to tak já nechodím na takový akce často, ale popisuju
např. silvestrovské večery, naroz. oslavy kam každej něco
přinese a u něho doma se to koná chápeš :)) tzn. že vlastně
něco zdarma úplně není s lahví je vítán každý a já přináším i
jedhohubky :))
akce typu švédský stůl jsem nezažila nikdy ! nejsem " selebríta "

Nazdar Bazar

Tak to rozhodně ne. Určitě se dobře najím, ale rozhodně to do sebe neláduju.
Doplňuji:
Ale jsou i tací.

hanny 2

No tak to ani omylem,samozřejmě ochutnám,co mně láká,ale za takové,co žerou neurvale jen proto,že je to zadarmo,se vyloženě stydím!

anonym

Nikdy,ne.Nejsem nenažranej.

marci1

Samozřejmě, že ne. Spíše se trochu ostýchám, ale ochutnám. Alkohol jen v decentní míře. Není nic horšího, než když se po nějaké době začnou lidé kymácet a obtěžovat opileckými řečmi. Člověk si potom nemá s kým pokecat ! 🙂

anonym

Záleží na situaci,když mám hlad,tak se najím…

zjentek

to by jeden nevěřil, kolik nicků tady chodí na akce s občerstvením zdarma ..fakt k nevíře

hanny 2

je teda fakt,že na takové akci jsem nebyla ani nepamatuju!