Kepler

Pokud jste kuřáci, jak likvidujete obsah popelníku?

Já to hážu do WC a hned spláchnu, všechno ostatní ještě umocňuje smrad. Jenom nevím, jestli to není nějak na závadu.

Nejlepší odpověď
zjentek

Sic nekouřím, ale… Vejgle do kýblu s vodou = perfekt postřik na mšice a brebery všeobecně. Vyluhované do popelnice neasi…

Další odpovědi
Drap

Buď spálím, nebo do komunálního odpadu

zbyndo

Pohár na zaváraniny,teda z viečkom naplním kúskom vody,a mám uzatváraní vodný popolník,tesni to dobre, keď je plný,dobre zatiahnem, zabalím a ide do odpadu, ktorý sa už nerecykluje

Rokio

Nejsem kuřák. Pokud bych ale kouřil, tak bych ho vysypal z popelníku do popelnice, která je na chodbě.

Mc Merkurion

… no, z popelníků do popelnice …

Kepler

Mc Merkurion: to běháš s každým plným popelníkem do popelnice? 🙂

Mc Merkurion

… no, od popelníku k popelnici to mám bratru tak deset metrů po rovině na dvoře, tak co by ne …