Nassin

Pokud jste jedli polévku s písmenky, skládali jste z nich na talíři slova?

Pokud ano, jaká?

Nejlepší odpověď
Malvína

Myslím, že nikdy. Hrála jsem jinou hru. Vyjídala jsem postupně všechna písmena tak, jak jdou za sebou v abecedě. Prvně všechna A, pak B, … 🙂

Další odpovědi
Reganois

V časech ZŠ jsem zřejmě zkoušel skládat slova, ale nic kloudného nečekej. Taky výběr písmenek byl značně omezen :D

Ametyst

Já jsem strašně hltala, aby polévka nevystydla. Na literaturu nebyl čas.:-)

Kepler

Já ne, ale moje děti ji milovaly. Já jim nakukal, že po té polévce budou chytřejší. Písmenka neoddělovaly, ale četly si přímo ze lžíce.

marci1

To víš, že jo. Podle momentálně dostupných písmenek. Častěji jsem jedla polévku pro doktory. 🙂
https://www.lou­pak.fun/obraz­ky/vlastni/961278/

Kelt

Tu polévku hned sním. Ale vždy, když tu polévku jím, mne napadne námět na horor. Host si objedná písmenkovou polévku a pokaždé se mu na lžičce objeví nějaké slovo, které bude součástí věty a ten člověk se v něco promění nebo něco takového. Asi by bylo náročné takový horor točit.

aliendrone

Nepamatuji se, možné to je. Jenže já měl obvykle jiný přístup, vždycky jsem chtěl „být král“. :)

paul1

Za mého mládí myslím že ani taková vložka do polévky nebyla. Ale děti si jí užily.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

da ny

Na ZDŠ, ve školní jídelně, asi do 12 let vždycky °D
To už bude hnedle 5O let…. Minulý týden jsem písmenkovou zavářku koupila,
z nostalgie v obchodě. Polévku dostanou dospělé děti 🙂
Než budeme skládat slova s vnoučkem, bude ještě pár let trvat.