Pokud jste dlouhodobě nemocní,přicházejí k vám „soudružské návštěvy“?!

Doplňuji:
Ano,já myslel na návštěvy spolupracovníku i přímých nadřízených,kteří dnes přišli za mnou. No,nějaká kolkovaná lahvinka padla,ale mám krásný pocit,že lidé jsou ,i v dnešní době, hodní,až na některé výjimky.

Nejlepší odpověď
johana 56

U nás zatím stále platí „nemocné navštěvovati znamená dobro konati“.Návštěva hlavně při dlouhodobé nemoci potěší.
Doplňuji:
Jedná se o návštěvy přátelské,nikoli kontrolní.Vedocí se také vždy rád připojí.

Další odpovědi
briketka10

jo ségra mi uvaří čajík i jídlo, vždyť nedávno jsem
měla v prčicích to zápěstí a teď už o tý bolesti ani
nevím, když si vzpomenu, že jsem nezavázala uzel
na sáčku s hovínkem od Yorkšíra to byl, ale zápas :))

Drap

Dnes snad už spolupracovníci nikde nechodí. Teď už jenom kontroloři

mosoj

Statisticky každý druhý zaměstnanec může počítat s kontrolou buď od zaměstnavatele ( je jedno jestli to byl soudruh nebo je nyní modrák) nebo ze sociální správy.
Nezastihnou-li ho doma, může přijít o nemocenskou nebo i o práci . Zejména to poslední soudruh dělat nesměl.

anonym

B., zase si moc nefandete ! Oni neprisli kvuli Vam .., oni prisli kvuli tem
kolkovanym lihovinkam ! :p

  • iv-

johana 56

Možná byly i chlebíčky a nějaká jednotlamka,nejen lahvinky.Ale nezávidím,opravdu z toho má člověk dobrý pocit.

johana 56

Je to všechno o lidech,kolektivu a vztazích.Minimálně 3–4× do roka to potěší i ty,kteří již nepracují.