Kepler

Pokud jste byli poněkud větší „malé dítě“, našli jste schované dárky už předem?

Já jsem na to byl fakt kadet. O to těžší bylo pro mně na Štědrý den předstírat překvapení. Jen jednou to bylo opravdový šťastný šok, protože ten dárek nebyl schovaný v bytě, ale ve sklepě, kam jsem neměl přístup. Kolo značky Eska s přehazovačkou! Mám ho už asi 50 let a jezdí!

Odpovědi
nyjono

Ani si nepamatuju na nějaké hledání.
Jen matná vzpomínka, že jednou možná náhodou.
Překvapení mám raději, jen se moc jaksi nekonalo ☹

briketka10

Samo 😁
A několikrát. Se ségrou jsme vyštrachaly skoro všechny schovky v bytě.
Skříně, šuplíky, no kam jsme dosáhly. I nějaké pády byly, ale to k tomu
patřilo. Pak jsme hrály vélkou radost a padaly pusinky :))
Ve 4. třídě přišlo taky překvapení, přesně, jako u Tebe kola skládačky byla v zamčený koupelně. Přidal na ně dědeček a babička naši by na ně neměli.
A hodinky pověšený, jako vánoční ozdoby na stromku.

Dnes píšu Ježuchovi co bych si přála pod stromečkem najít.

Mc Merkurion

… no jejej, no bylo možná větší vzrůšo, než samotný vánoce …