bolak

Pokud jsou z nejlepších prátel ti nejhorší nepřátelé, platí to i naopak?

Odpovědi
Děda Louda

Na 100%.

odpomass

Naopak? Tzn. z nejhorších nepřátel nejlepší přátelé? To je snad jasné, že to tak MŮŽE být…

Damiana

Často i manželé:-)

bolak

odpomass: může být ledacos, já se ptám jestli je to pravidlo..

jako že z nejlepších přátel, když se rozkmotřej, bejvaj ti nejhorší nepřátelé, protože na sebe lecos věděj..

bolak

Děda Louda: nějakou vlastní zkušenost máš? a né že ne mě vytáhneš nějaký to vinnetů, toho neberu..