Reptilian

Pokud jsem zapujčil nějaké apple zařízení někomu kdo se semnou už nebaví a je v jiném státě mohu to dát na policii ?

Odpovědi
Filip84

A co, jako, čekáš?

Máš doklady o nabytí toho iHebelu na své jméno?
Máš smlouvu o výpůjčce toho iHebelu, se všemi hmotnými náležitostmi, které na takovou smlouvu klade občanský zákoník, právní usance a judikatura, s přesným, jasným a výslovným určením data, kdy ta výpůjčka končí?

Pokud ano, obrať se žalobou na obecný soud toho, komu jsi iHebel půjčil žalobou o vydání věci. Až soud nazná Tvůj nárok právem, až vydá rozsudek Jménem Republiky, až tento rozsudek nabude moci práva, a se stane vykonatelným, pak můžeš podat návrh na exekuci k vymožení nezastupitelného plnění – vydání iHebelu.
Až exekuce k vymožení nezastupitelného plnění bude zastavena pro nedobytnost, můžeš podat, k obecnému soudu toho, komu jsi iHebel vypůjčil, žalobu o náhradu škody, která Ti vznikla tím, že jsi mu iHebel vypůjčil, on Ti ho v ustanovené lhůtě nevrátil, a ani ho nebylo lze vymoci v rámci exekučního řízení.
Až Ti soud přisoudí náhradu škody, která Ti tím případně vznikla, až o tom vydá rozsudek Jménem Republiky, a až tento rozsudek nabude moci práva, a až se stane vykonatelným, pak můžeš podat návrh na vydání evropského exekučního titulu, a až nabude moci práva rozhodnutí o vydání evropského exekučního titulu, a až se stane vykonatelným, můžeš podat návrh na výkon rozhodnutí podle práva té příslušné země, ve které se bude ten Tvůj dlužník momentálně nacházet a pevně doufat, že tamější soudní vykonavatel vymůže Tvou pohledávku.

Jak by Ti, s tímto, měla, proboha, pomoci Policie České republiky? To, že Ti někdo opomněl vrátit krám, není jakkoli trestné, je to věc práva občanského.

Pokud žádné papíry k tomu nemáš, tak nic nevyřešíš.

Jerome B

Ahoj,

Jste podnikatel nebo žena? Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? nebo jste ve finančním chaosu nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku, abyste vyrovnali svůj dluh nebo splatili své účty a začali pěkně podnikat? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank/jiných finančních institucí? , kontaktujte nás prostřednictvím firemního e-mailu na adrese: jeromeburchael91@gmail.com

Kontakt přes Whatsapp: +12149748303
Pozdravy