Pokud jsem zamestnana na castecny uvazek a zamestnavatel me vyhodi, mam narok na odstupne?

Nebo je to jen v pripade, ze bych pracovala na plny uvazek? Dekuji!

Odpovědi
fablen

  • jaký druh pracovní smlouvy máte uzavřen? Nejedná se pouze o dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti?
  • jste zaměstnaná na dobu neurčitou?
  • nejste ještě ve zkušební době?

Výše úvazku nemá na odstupné vliv a odstupné se poskytuje v případě, že budete mít pracovní poměr ukončen z organizačních důvodů.