Avatar uživatele
anonym

Pokud jsem vynechal v jednom roce školení řidičů, mohu si udělat další rok dvě školení a budou platná?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4715 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

No to je nesmysl. Stačí jedno. Otázkou ale je jestli můžete jezdit když nemáte školení. Řekl bych že do doby než absolvujete povinné školení tak ne. On by vás ani zaměstnavatel neměl nechat jezdit. V případě nehody budete všichni prohrávající.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jendahun

Mám obavy,že jste přišel o profesák a budete ho muset dělat znovu za pořádné peníze.Jeden rok vynechání,je důvod k propadnutí,rád bych se mýlil.Já si to hlídám,i když nejezdím profi a každý rok mě to stojí 1000kč,marná sláva,než to dělat znovu za šílené prachy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

A jak to mate ve smlouve ? Na to se budete muset zeptat " sefa ". Bylo by to asi nespravedlive , vuci ostatnim delat si 2 za sebou … tim usetrite uceni. 🙂 Ale jako taktika ok , jen jestli vam to projde " nahore ". -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

anonyme, odpovědi jsou zde špatné, páč jste zde nepoložil přesně dotaz jako v jiné poradně.
Musíte sdělit, že jde o profesní způsobilost, a musíte tak jak jsem Vám sdělil jinde absolvovat 35 hodin za pět let!!
Třeba jen v jednom roce, ale 35 hod. OK?
ICQ 55180641

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cukrar

Kolegové, tazatel položil nepřesně dotaz, jedná se o pravidelné školen profesní způsobilosti dle zákona 247/2000 ale novelizované!!
i s prováděcími předpisy.

před 4715 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek