cecel01

pokud jsem v roce 2012 pracovala jen 6 měsíců a zbytek byla na ÚP, a za těch 6 měsiců jsem i uplatnovala odpočet na dítě

pokud jsem v roce 2012 pracovala jen 6 měsíců a zbytek byla na ÚP, a za těch 6 měsiců jsem i uplatnovala odpočet na dítě. Může si manžel jako osvč uplatnit odpočet na naši dceru za celý rok nebo jen za 6 měsíců

Nejlepší odpověď
Drap

Smozřejmě že jen za 6 měsíců. Za stejné období nemůžete odpočet uplatňovat oba dva.

Další odpovědi
Nicozjb

Na manželku to dělá 68tisíc .

KdojeRaibek?

Jen za těch 6 měsíců.
Spočítejte si, kolik jste měla výdělek a je možné, že si manžel bude moct odečíst i vás jako osobu nepřekračující příjem (ale teď přesně nevím kolik-58000?).