david22

Pokud jsem svým podpisem podpořil jistého kandidáta na prezidenta, mohu podpořit i dalšího ?

Já osobně s tím problém nemám podpořit více kandidátu. Má s tím problém legislativa?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě můžeš. Z hlediska legislativy tím dáváš jen souhlas k tomu, aby daný člověk kandidoval. Čím více kandidátů, tím větší výběr.

Další odpovědi
anonym

Můžeš, není to nic závazného. Nejedná se ještě o volby, ale o možnost kandidatury.