zjentek

Pokud jsem střední věk procoural po jekoru a na stáří mám vinyl, tak je asi rozumné pořídit si filcové trepky?

Bo staré hnáty novým kouskům nenaučíš.

Odpovědi
elkon

Nemáš svůj rozum? Že se musíš ptát na kdejakou kravinu. Asi ne.

cappuccino

😁

aliendrone

Hmm, tady asi někdo nemá rád dobrou adhezi!? Co je woe, chceš si snad hrát na 6 medvědů s Cibulkou? A místo filcových trepek si pořiď filckové brambory! Jsou sice GMO – uměle zkřížené s filckama, ale zato se škrábou samy. 😉 😁 😁

BTW – čistě ze zvědavosti, jaký vinyl? A máš s fazetou nebo bez? 🙂

zjentek

Elkoňi, já tajně doufal, že s nohama v/na tý plsti bych se mohl cejtit jako zamlada. Čekal jsem ohlasy- jo jo zjentku, to je fajn, v papučích z jekoru budeš mít super vzpomínku na dobré časy plné zdraví a tak. A ty píšeš „asi ne“, jakože nepořizuj si je. Tak nevím, jestli k tomu znáš nějaký racionální důvod (to napiš), anebo chceš jen pokazit každičkou radost člověku od dítěte až po hrob (jakože rejpeš do všech napříč věkem, nikdo ti není svatej člověče).