Sarrow

Pokud jsem si objednal zboží den před tím, než ho měli na skladě, a následně ho zdražili, můžou po mně chtít novou cenu?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud ti potvrdili objednávku se starou cenou, měl bys i tuto cenu platit.

Další odpovědi
gecco

Můžou…
😉
Ale ty´s uzavřel objednávku za nabízenou cenu a ta pro tebe platí, i když dodavatel zboží následně zdražil.
Objednávka tak, jak jsi ji uzavřel, je platná…
😉
Maximálně ti dodavatel může napsat, že ti zboží za daných podmínek nedodá a musel by ses, případně, i soudit – v takovém případě bych na tuto skutečnost upozornil ČOI a SOS (žalobu bych nepodával).

Dochy

Většina obchodů má v podmínkách uvedeno, že objednávka Ks je uzavřena okamžikem potvrzení ze strany prodávajícího. Pokud jste dostal toto potvrzení za starou cenu, měl byste být za vodou. Pokud ne, pak nevím.

briketka10

Nemohou v žádném případě.