Pokud jsem poslal peníze na jiný účet,uvidím je ještě někdy?Je povinný mi to dotyčný vrátit?Co mu jinak hrozí?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Majitel cizího účtu je povinný peníze vrátit. Pokud nechce tak trestní oznámení nedovolené obohacování (nevím jak se to přesně jmenuje)

Další odpovědi
hanulka11

Pokud to bylo převodem, tak co nejdříve nahlásit do banky, že jste omylem zaslal na špatný účet , mělo by se to dohledat , převod trvá mnohdy i 3 dny, takže třeba není nic ztraceno