dust8

Pokud je zrak dobrý a pořídí se brýle určené pro počítač s 0,25 dioptriemi, bude se horšit, čím častěji se použijí?

Odpovědi
Prostě já...

Záleží na tom jestli to je + nebo –

vranovahan

Osobně bych se ohledně tohoto raději poradila s nějakým optikem. Taky jsem si teď kupovala z https://www.ho­tovebryle.cz/ jedny brýle na počítač a přemýšlela jsem nad tím, jestli si nevzít nějaké dioptrické, protože se zrakem mám celkem problémy. Říkala jsem si ale, že bez toho, abych si zrak někde nechala změřit to nejspíš nemá úplně smysl a mohlo by to nadělat více škody než užitku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.