Viktorie II.

Pokud je v nějakém obchodě ochutnávka, zařadíte se do fronty?

Nejlepší odpověď
Kepler

No, že by někde byla fronta na ochutnávku jsem ještě neviděl, ale určitě bych se nezařadil. Ale když mi něco nabídne hezká roštěnka, tak nezaváhám. Bohužel páprdům nic moc nenabízejí 😢😊.

Další odpovědi
elkon

Ne, nejsem somrák.

Justin1

Ne. V obchodě v blízkosti jiných lidí ochranu dýchacích cest nesundávám.

Viktorie II.

elkon, pleteš si somráka s ochutnávačem. 🥂

Viktorie II.

Kepler, jednou jsem frontu viděla, když roštěnka nabízela k ochutnání novou edici Becherovky.

Kepler

Ani v tom případě bych se nezařadil, Becherovku moc nemusím.