autacek

Pokud je sexuální výraz „sendvič“ vulgární, jak poznat obecně vulgární slovo od nevulgárního?

Například, slovo „pink“ je také vulgární? Nebo obecně vše co souvisí se sexem je vulgární? Nebo všechna slova jenž nejsou pohlavním stykem na misionáře jsou vulgární?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-v-pornu-pojem-sendvic

Nejlepší odpověď
annas

"Sprostá slova (odborně vulgarismy nebo vulgarity) jsou slova, která vyjadřují negativní a silně emotivní postoj k věci či člověku, vůči nimž jsou směrována.

V českém jazyce se sprostá slova téměř výhradně týkají tabuizovaných témat, kterými jsou sexuální chování a vylučování moči nebo stolice. "

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Sprost%C3%A9_slo­vo

Myslím si, že je celkem snadné rozlišit, když má určitá činnost svůj původní neutrální název. Názvy odvozené přenesením výzhnamu na základě podobnosti atd. jsou v sexuální oblasti zpravidla obhroublé.

Je taková sektuální praktiká běžná?

Další odpovědi
zjentek

A co samotná pussy? My máme doma čtyři taková koťátka…

No já myslím že obecně se to pozná jedině z kontextu. ;)

autacek

Annas: Je taková sekturální praktiká běžná?

Vulgární výrazy se snad posuzují dle běžnosti sexuálních praktik? Dáme trojku je také vulgární? Vy myslíte, že sex ve třech je neslušný a tak jeho pojmenování je vulgární? Nebo orál je též vulgární, felace je v pohodě, je to sexuální praktika běžná? Tak proto se ptám, jak to rozlišit, abychom se vyhnuli vulgaritám, ale přitom se domluvili 😉

annas

Opět jste nepochopil, co je neutrální pojmenování a kdy se stane vulgárním.

Přečtěte si pozorně.

Volžila jsem poznámku. "Je taková seksuální praktika běžná? " Že jste pochopil špatně, za to nemůžu.

Napsal jste," že sex ve třech je neslušný a tak jeho pojmenování je vulgární? " Zda někdo považuje sex ve třech za slušný nebo neslušný, je jeho věc.

Ale pokud použije výraz „sendvič“, tak se vyjadřuje vulgárně.

Babička šukala po domě . Toto slovo je dnes zastaralé v původním významu, ale protože se význam posunul, tak se stalo vulgárním. 3ukat, šukání …

Znova si přečtěte tento odstavec.

Myslím si, že je celkem snadné rozlišit, když má určitá činnost svůj původní neutrální název. Názvy odvozené přenesením významu na základě podobnosti atd. jsou v sexuální oblasti zpravidla obhroublé".

Jenže tato praktika se nazývá sendivč, takže je to slovo vulgání.

Mc Merkurion

… orál ne, kuřba jo,