Rokio

Pokud je otázka v kategorii „Zábava a ostatní“, není většinou myšlena vážně. Platí tohle tvrzení?

Jedná se podle vás o pravdivé tvrzení, nebo má nějaké nesrovnalosti?

Nejlepší odpověď
Edison

Ne.

Další odpovědi
DoTazatel

Jak říká Edison, tak ne. Jde o to, že se ptáš na něco, co spadá do zábavy a ostatní – a pod „ostatní“ si můžeš představit kdeco, tam by mohlo patřit cokoli. V kategorii „zábavy“ se ptáš na něco, co souvisí třeba s hrami – jakékoli (pc, deskovky, společenské,..) anebo vlastně cokoli, co se týká zábavy. A do zábavy toho taky patří fakt spousta.

Určitě to není myšleno tak, že se ta otázka nemá brát vážně. Od toho odpovedi.cz ani nejsou (v žádné kategorii ani nikde).

aliendrone

A proč si to myslíš? Hodně mých otázek je v této kategorii a KAŽDOU myslím vážně (potažmo chci, aby na ní lidé odpověděli). To, že je pro odlehčení či pobavení na tom přeci nic nemění, co ty na to draku? ;) :D :D