Putin

Pokud je někdo opravdový satanista, kam věří, že půjde po smrti?

Doplňuji:
Ten který je: Někde jsem četl, že základní Satanismus je v podstatě naprosto to samé, co křesťanství, akorát uznávají Satana. O tom, že nevěří v posmrtný život jsem nic nečetl ☹ Ale zajímalo by mě, jestli věří, že půjdou do pekla. Jelikož to by bylo to, co by chtěli, ale dle křesťanství je tam nic dobrého nečeká 😁

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jestli se chceš dozvědět něco o satanismu,zadej suí do googlu (satanisté) je tam fůra odkazů a vysvětlení.Mám kamaráda BigBosse který založil v roce 1991 českou pobočku Církve Satanovy.
http://brnensky­.denik.cz/seri­aly/bigboss-kdo-je-uspesny-je-satanista20080428­.html
Doplňuji:
http://www.len­ger.estranky.cz/clan­ky/satanismus­.html

Další odpovědi
Roman71

Satanista nejsem, ale dle tvrzení jednoho známého – skutečného satanisty se strašně těšil do hrobu. A podle tohoto životního kréda taky žil, neodepíral si žádnou neřest.

ten který je

Satanisté neuznávají posmrtný život.
P.S.Aby nedošlo k nedorozumění – nezaměnovat satanisty s ateisty.

anonym

…těším se na Tvůj ohnivý Ráj.
Doplňuji:
BIG BOSS založil „pobočku"církeve satanovi bez jakéhokoliv oprávnění a souhlasem LaVeyovi americké First church of satan,tedy samovolně a "načerno“ ,byla to jedna velká fraška,jelikož křtili ve jménu satana malé děti a konali svatební obřady,prohla­šovali,že satanismus je jakási parodie na křesťanství – docela trapas – církev Bigboss nakonec prodal a ukázalo se,že šlo o marketingový tah skupiny root…nyní se jmenuje Bigbossova církev Chrám satanův a jde spíš o sektu.

Zdroj: http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/root/pisen-pro-satana-433285