autacek

Pokud je někdo jednodušší duchem a otázce nerozumí, je to důvod k nahlášení pro nesrozumitelnost?

(foto vlastní)

Nejlepší odpověď
led

Toľko nahlásení…

Ja si svoje vlastné nahlasujem, ak postrehnem ich blbosť, alebo nezrozumiteľnosť. A vy svoje? ako strieborný ich môžte takto skryť.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… pokud je někdo jednodušší duchem a nerozumí odpovědi, je to důvod k nahlášení ???

lojzaman

Hloupé otázky nás učí, abychom hledali, co to je být pravdomluvní, abychom si vyzkoušeli, že sami před sebou nemusíme hrát na zkoušející ani zkoušené.

hapiky

„Život je ve své složitosti velmi jednoduchý, ale také v jednoduchosti velmi složitý.“ — František Řehák

Proč stále útočíš na své ego? To ti brání v tom, že se neposouváš výš (dál).
Zkus provokovat chytře a tvá hvězda nebude blednout.

Ametyst

Kolik lidí bez roušky už jsi nahlásil? To ti nestačilo? To je neštěstí, tahle karanténa…