Mousinek

Pokud je buh tak jak by vypadal a proc?

Nejlepší odpověď
dudu

Jestliže nás bohové stvořili k obrazu svému, pak asi stejně jako my pozemšťané. Např. pan Lot se setkal a hovořil se třemi muži, přičemž v jednom z nich poznal Hospodina, další dva byli andělé. Ti byli unaveni a proto jim poskytl stravu a nocleh.......

Další odpovědi
rynek878

Jen taková úvaha,dost lidí v Boha nevěří,ale když se dotyčnému přihodí něco velmi špatného,tak volá"pane Bože,co jsem komu udělal",tak proč ho voláme,když v něj nevěříme?????

led

Keď si pozriete spodobenia Boha, všimnete si univezálnosť sfarbenia (biely,čierny,žltý,hne­dý,červený), univerzálna postava, znalý všetkých jazykov, bezpohlavný, nemá priateľov, len služobníkov a nepriateľov,…
Vždy záleží od uhlu pohľadu

Mili @

Nikdo nemůže snad vědět, jak vypadá bůh…
I když stvořil člověka k obrazu svému…
Kdyby ovšem byl…

hanulka11

já nevěřím,že bůh je -takže o něm nemám žádné představy

GM

Jestli je Bůh, tak určitě nevypadá tak, jak nám ho prezentuje katolická církev, totiž jako stařeček na obláčku.

poa.li

Myslím, že se stačí rozhlédnout kolem sebe a vidíme ho..

Myšák V.

Myslím že bůh neexistuje,páč kdyby jo tak by se z lidí asi po…l.

Terryle

Osobně si myslím, že Bůh nevypadá nijak, Bůh je obrovská síla.
A proto jsme „stvořeni ku obrazu jeho“, protože i my v sobě máme sílu, jsme obdařeni inteligencí a schopností tvořit.