dust8

Pokud je A4 fólie na laminování, tak do ní lze zatavit i něco o velikosti kreditní karty, či je třeba fólii na míru?

Nejlepší odpověď
Edison

Hele, přesně na tohle jsem tu už ODPOVÍDAL!!! Koukej hledat!!!!
Ale protože vím o tvé neschopnosti, napíšu ti to ještě jednou:
Pokud nevyužiješ celou fólii plus přimřený okraj, nadělaj se v ní bubliny!!! A ty pak zasahují i do onoho okraje a už se jich nikdy nezbavíš. Zkrátka je to 1. hnus, 2. zbytečný, 3. zbytečný hnus.

Další odpovědi
led

Dobré je, ak laminovacia fólia prečnieva len 3–5mm vložený doklad. Je zbytočné použiť fóliu A4, pretože celá plocha fólie okolo dokladu sa teplom „zlepí“ a tento zvyšok je už nepoužiteľný, pokiaľ celú laminovanú stranu nechcete vložiť do obalu k rovnako veľkým stranám.

elkon

Až se naučíš číst, tak to máš v manuálu. Stačí použít malou fólii, které jsou na trhu..

Dochy

Jsou různé typy. Podívej se na návod k tomu co používáš.

Edison

Elkone, já si kupuju jen dvě velikosti folií… V kanclu, kde bych dělal řekněme pravidelně desítky různých velikostí, nakoupil bych si odpovídající velikosti. Ale na doma je to nesmysl.