zjentek

Pokud hodlám pěšky projít svět a svůj trip řešit charitativním crowdfundingem, budou ode mne přispěvatelé něco očekávat?

Přemýšlím, co bych jim tak asi při svých toulkách mohl nabídnout.

Co napadá vás?

Odpovědi
DoTazatel

Recenze nebo přednášky, popř. blog s informacemi o místě, kde si byl. Všelijaké poskytování informací – rady, tipy, zkušenosti, hodnocení, doporučení, aj.

KDoví jestli bys dostal financování pomocí crowdfundingu. Tohle ti poskytnou spíš nějaké firmy založené na cestování – ty ti klidně pokryjí veškeré náklady na cestování, ale nebylo by to tak úplně zadarmo – chtěli by podrobnou analýzu míst, na která bys cesoval (včetně obyvatelstva, podnebí, fakt hodně detailů, aj). Musel by sis to prostě tímto způsobem odpracovat.

nyjono

Minimálně pravidelná hlášení.
Foto, postřehy, rozhovory atd.

Kelt

Možná dokumentace, fotografie, rozhovory,zajištění případného ubytování. Kup si překladač, tablet, paměťové karty, urči si trasu, zajisti si způsob odesílání zpráv a komunikaci, a dobrou kartu. Hlavně se dej včas očkovat, pokud to myslíš vážně.

aliendrone

S ohledem na tvoji hochzeitunter­wassermannskou specializaci si myslím, že ti stačí oslovit bulvár. Za tvoje paměti vysolí na cestu kolem světa – a první třídou! ;) :D :D

led

Budú vyžadovať pravidelné reportáže, najlepšie fotografie, audio rozhovory a video so zmienkou o sponzoroch, zamerať sa pritom na ciele podľa požiadavok sponzorov.