Rokio

Pokud duševně chorý jedinec vysadí léky, skončí v pekle?

Dostane se člověk s duševní poruchou, který svévolně přestane užívat psychofarmaka, do pekla?

Odpovědi
elkon

Každý soudný člověk ví, že žádné peklo neexistuje.

Kelt

Poškodí mu to zdravotní stav a dostane se do nemocnice, nebo podobného zařízení.

da ny

Nad takovým duševně chorým člověkem bude mít někdo dohled, aby léky užíval.
Případně skončí v psychiatrické léčebně/ústavu, kde se může dožít vysokého věku.
Peklem se kdysi začali strašit a ovládat k poslušnosti mnozí věřící v některých náboženských církvích. I když někdy marně ;D