Pokud duchové umí procházet zdmi, proč nepropadnou podlahou?

Nejlepší odpověď
aliendrone

No to proto, že zdí duch prochází pouze když se mu chce. A stejně tak i podlahou. ;)
Navíc duchové umí nejen projít zdí či podlahou, ale i stropem. Z toho jasně vyplývá, že nepodléhají zakřivení prostoročasu (gravitaci), ergo jsou v něm fixováni nezávisle, tedy levitují. Technické podrobnosti sdělí Její Excelence led. Možná tě i nechá proletět na svém košťátku, jestli jsi žena. Jestli ne, raději si půjč na úrok od gangstera Dochyho. Konec sice bude krutý, ale v porovnání s tím, co ti připraví led to bude čajíček! ;) :D :D

Další odpovědi
led

Ďakujem predrečníkovi aliendronovi za slovo. Chápem, že nechcel prezradiť technológiu premiestňovania hmotných a nehmotných telies. Pritom niektorí autori scifi literatúry a filmového umenia už svojimi jemnými náznakmi, napríklad vo filmoch typu Star trek, Hviezdna brána čo to o premiestňovaní v čase a priestore pomocou modernej technológie naznačili. No prirodzene ani aliendrone, tento technologický výdobytok civilizácie, vzdialenej od nás milióny svetelných rokov, dnes už zaniknutej, takže mu neostáva nič iné než,,, ale nie o tom na dnešnom sympóziu chceme hovoriť.
Jednoducho pre laikov v oblasti čarov… mnohé strašidlá, duchovia, ako vynález ľudského ducha sú nehmotné telesá bez tiaže, pokiaľ si ju vaša predstavivosť nedokázala vytvoriť, schopné rozkladu svojho nehmotného organizmu na čiastočky menšie než atómy telesa, cez ktoré prenikajú v smere vopred určenom a po prekonaní daného hmotného priestoru sa ich transportované čiastočky opäť zlúčia do pôvodného skupenstva a tvaru.
Spomínaný detail v otázke „proč nepropadnou podlahou?“ je vysvetliteľný jednoducho:
pretože duchovia prepadnúť podlahou nechcú. A keď chcú sa transportovať cez podlahu, tak to hravo dokážu.
Treba si uvedomiť, že myšlienky sa šíria všetkými smermi, rýchlosťou čiastočne ovplyvnenou hustotou prekážky (inkvizícia, páter Jozef, kgb a tie súčasné nemenované z dôvodu utajenia)
Toľko pre dnešok, časom na ďalšie prídete sami.
Možno…

Edison

Hledej, brouku. Už to tu je…

Rokio

Je to nesmysl. Duchové neexistují. Jedná se o výplod lidské fantazie a tyto bytosti jsou součástí mýtů a pověr.

led

rokio a to ako viete, že duchovia neexistujú? 🙂