nyjono

Pokud doma děláte zázvorovou limonádu, zaléváte zázvor studenou nebo vroucí vodou?

Na netu je mnoho receptů, tak jaký je ten váš nejoblíbenější?
Děkuju.

Odpovědi
Kepler

Doma si ji nedělám, ale objevil jsem ji v Albertu.Vyrábí Poděbradka. Příznivá cena – 16 Kč za 2 l. Sice na můj vkus trochu sladká, ale jako long drink s vodkou vynikající. Pokud bych si ji chtěl udělat doma, vyzkoušel bych nejřív recept s vroucí vodou. Tipnul bych, že takhle se ten zázvor rychleji a lépe maceruje.