Pokud dávají v TV Ordinaci v Růžové zahradě a vaše partnerka se dívá…

Nejlepší odpověď
Drap

jiné

Každý máme svou televizi v jiné místnosti

Další odpovědi
fablen

jdu do hospodu(ale jako na potvoru servírka také kouká na Novu) a tak díl sledujete také

dala jsem tuhle možnost, protože se mi moc líbila 🙂. Jinak Ordinačku a podobné Ulice.. nesleduji, tak manžel může v klidu zůstat doma u svého programu.

VampGirl

jiné

Naštěstí ji zajímají jiné seriály, na které koukáme spolu. :D

venkovan

jiné

Jsem v koupelně se studenými hadry na hlavě.

MILAN1961

koukám s ní

Vlk-Gabriela

jiné

Na seriál Ordinace v růžové zahradě se nedíváme.