loosi

Pokud dám SPZ do depozitu a nechci zrušit pojištění, pouze ho přerušit na určitou dobu. Jde to?

Nechci potom zase sjednávat nové pojištění, když teď mám celkem levné. Díky

Doplněna:
Jde mi o to, že auto nevyužívám třeba 3–4měsíce a tak mi přijde zbytečné platit pjištění. Proto se ptám, až si opět vyzvednu SPZ z depozitu abych měl stejnou pojistku se stejnými cenami(pouze přerušení pojištění)…

Odpovědi
cukrar

Lossi, nabízím ICQ tam vše vysvětlím, bude to lepší jak zakládat další otázky.
Proč chcete pojistku se stejnou cenou, proč nechcete levnější!!
Bonus Vám zůstane. Cena bude levnější, náklady na depozit 100Kč a pak ještě čas na úřad. Vyplňování formulářů,
Nevím o jaké vozidlo jde, ale třeba u mně, pojištění 600Kč na rok a že bych ho dával na zimu do depozita?

Pokud přesně odpovím na vaší otázku,

nechci sjednávat nové pojištění, OK, tak ho nerušte,, nechte to být, pokud máte celkem levné. Já ho mám úplně levné. Auto nechte na parkovišti (nebo kde bude stát( a nejezděte.
Vy tomu zřejmě vůbec nerozumíte a chtete zbytečně dávat magistrátu 100Kč.
OK?