zjentek

Pokud dám fenečce jméno Funny, jakej bude českej ekvivalent k jejímu jménu?

Fenečka Funny (;

Odpovědi
Kepler

Kdyby to byla stejně znějící Fany, tak by to byla Františka.

annas

V odkazu jsou vysvětlené významy slova funny. To vlastně není jméno, ale obecný výraz pro příd. jméno " legrační, také divný, podivný, zvláštní" či dokonce „překvapivý, nečekaný“ apod.."

https://www.hel­pforenglish.cz/ar­ticle/20090801­02-slovicko-funny-a-jeho-vyznamy

Mně by se líbila Fany, jak uvádí Kepler. Je to podobné, ale jde o jméno.
Dosaďte si významy do jména fenečky. Ale rozhodnutí je na vás.

cochee

Mě by zajímalo, proč chceš dát psovi anglické jméno, když nevíš (resp. doteďka jsi nevěděl), co v angličtině znamená. Co kdyby to čistě náhodou byl ženský pohlavní orgán třeba?

zjentek

Oprava:

Kategorie: Věda, jazyky.