Rokio

Pokud člověk vysadí psychiatrické léky a přijde do práce, které může očekávat následky?

Je to stejné jako když přijde do práce opilý člověk a bude za tohle obdobný trest?

Odpovědi
elkon

Nikdo není oprávněn vysazovat léky, když to lékař nepovolí. Zvlášť léky toho druhu.

jirka F

Jde o to jaké psychiatrické léky protože je celá škála psychiatrických léků a každý působí jinak i jeho vysazení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

elkon: Kecy. „Nikdo není oprávněn vysazovat léky, když to lékař nepovolí. Zvlášť léky toho druhu.“ – Každý, pokud nebyl soudem omezen na právech, má právo rozhodovat o své léčbě (až na nějaké vyjímky). Kromě jiného má právo léčbu odmítnout, včetně předepsaných léků.