Rokio

Pokud člověk vydrží měsíc bez alkoholických nápojů, dá se říct, že na nich není závislý?

Pokud ne, co by měl konzument alkoholických nápojů vykonat, aby nebyl považován za závisláka?

Nejlepší odpověď
Kepler

V případě alkoholika to nic neznamená, ale pokud si někdo dá štamprličku jen příležitostně, tam o závislost nejde. O alkoholicích, kteří vydrží bez alkoholu třeba i léta, se mluví jako o abstinujících alkoholicích. Stačí jedna štamprle a všechno jde do kopru.

Další odpovědi
xiperio

Měsíc je málo.