dust8

Pokud člověk musí z ničeho nic nechat ověřit účet telefoním číslem na discortu, tak to je něco jako ban?

Trochu jsem si tam dělal šprťouchlata a asi jsem vyfasoval ban nebo ne?

Při registraci či používání chatu v nějakém chanelu to není třeba, ale najednou jsem dostal nutnost ověření.
Není to něco jako ban? Nehodlám jim dát svoje číslo, takže na ně kašlu. I přesto mě to zajímá. :)
Trochu jsem si tam dělal srandu.. asi někomu došla trpělivost.. jejich problém?

Odpovědi
anonym

není to něco jako ban, je to spíš něco jako „hele už ti nějak nevěříme, že si tu neregistruješ desátý účet poté co jsme ti jich 9 zablokovali za porušování pravidel, takže se teď koukej identifikovat svým telefonním číslem, nebo ti zablokujem i tenhle!“ asi tak nějak přibližně by zněl volný překlad 🙂

anonym

„Trochu jsem si tam dělal srandu“ co to prakticky v tvém pojetí znamená, propagoval si tam nacismus nebo si vyhrožoval fyzickou likvidací ?

zjentek

V naší svobodné vlasti, krom toho, že můžeme chodit do banky s katanou na zádech, jako želva ninja, tak taky můžeme mít anonymní sim karty, kolik chceme, tzv. dobíječky. Na podobné případy se ti anonymní „dobíječka“ hodí. Ještě nemáš?