dust8

Pokud člověk kontaktuje Barrandov s prosbou o dělání komparzisty alias křoví ve filmu, tak se mu někdy ozvou?

Nebo na to musí bejt škola?

Odpovědi
Edison

Neodpovědi nikdy. 1. To je jako poslat dopis na neexistující adresu. Správně je to Barrandov. 2. Na tom kopci je toho spousta. Tak nevím, jestli cceš psát do několika místních autobazarů, na těch několik pump, nebo kam jako…

Zkus si projít link:

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?q=re­gistr+komparz&i­e=utf-8&oe=utf-8&lr=lang_cs

Kepler

Nevím, jestli na takové nabídky reagují, ale spíš si myslím, že sami začnou hledat, až když komparzisty potřebují k natáčení nějakého konkrétního filmu. Při tom zpravidla mají určité podmínky na věk a vzhled apod.

anonym

Na to mají agentury které jim dohazují kompars, takže spíš než TVBarrandov můžeš oslovit jednu z těch personálních agentur. Škola na to být zřejmě nemusí, spíš ocení když budeš mít minimální mzdové nároky 😁

Edison

Ještě dodám, že existují jak registry jednotlivých televizních a filmových společností, a nevím, jak moc je sdílejí, a pak mají své registry castnigové firmy, které mohou zase zájemci o kompars oslovit. Jak ze stran filmových a televizních tvůrců, tak i lidé s nabídkou účinkování.